KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418011

nr 1541 8011

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Isviken". Signerad. Olja på duk. Bildmått: 40x60 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:05:46

22/5 20:00:46 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson